Hakkımızda

 
Kuyumculuk ve mücevher sektöründe perakende mağazacılık...
 
Açıklama
Kuyumculuk ve mücevher sektöründe faliyet gösteren firmamız; Türkiye'nin en iyi markaları olan mücevher ürünlerinde Ariş Pırlanta ve Asgold, altın ürünlerinde de Atasay İlbernardo Cetaş Elizi KarAltın ile siz değerli müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır.

MİSYON
Türkiye’ de yeni yeni markalaşmaya ve kurumsallaşmaya adım atan altın ve mücevher sektörün de istihdamlar oluşturarak sektörün gelişimine, yapılan yatırımlar ve sosyal projelere destekle de ülkemizin gelişimine katkıda bulunmaktır.

VİZYON
1970’de Bursa’da kurulan işletmemiz, bugün kazandığı başarıları, kalitesi ve güveniyle herkesin bildiği tescilli bir MARKA’dır. Bu markayı ulusal markalar arasında sektörün liderliğine ulaştırmaktır.

AMAÇ
İşletmemizin amacı; Türkiye standartlarındaki üretimimizi Dünya standartlarına taşımak, müşterilerine verdiği değerle herkese hitap eden kaliteli ve modern tasarımlarıyla her zaman modanın öncüsü olmaktır.

HAKKIMIZDA
GÜZELDAĞ firmamızın temelleri 1970 yılında Mehmet GÜZELDAĞ’ın girişimiyle atılmıştır. O yıllarda altın üretimi yapan firmamız ilk Emirhan içinde 22 ayar bilezik ve fantezi üretimi ve toptan satışlar yaparak sektöre ve müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır. Bursa’da bilezik üretiminde TSE belgesini alan ilk üretici firmadır. Sektörü yakından takip eden firmamız, sektördeki gelişmeler, yenilikler ve müşteri istekleri arttıkça kendini yenilemeyi ve ürün çeşitliliğini genişletmeyi prensip edinmiştir. Özellikle bilezikteki başarısı ve müşteri talebinin de artması sonucunda farklı bir branş olan önce 14 ayar mağazasını daha sonra alyans mağazasını toptan ve perakende satışlar için müşterilerinin hizmetine açmıştır. Bu kadar ürün çeşitliliğine sahip firmamız Bursa dışındaki müşterilerine de ulaşmak amacıyla pazarlama ağını genişleterek Türkiye’nin çeşitli il ve ilçelerinde de hizmete başlamıştır.
Yaptığı yatırımlar, oluşturduğu istihdamlar, müşterilerini sağladığı kalite ve güvenle artık firmamız bir kimlik kazanmaya başlamıştır. 2001 yılında da resmi kimliğini kazanmış ve artık ‘GÜZELDAĞ’ tescilli bir marka olarak yoluna devam edecektir. Vizyonu misyonu ve amacından ödün vermeden müşteri odaklı faaliyetine devam ederken hem kendisi hem de ülkesi için katma değer sağlayarak büyük bir işletme haline gelmiştir. 
Nisan 2013 de Bursa Kapalıçarşı da kaliteli-zengin ürün çeşitliliği, profesyonel kadrosu ve müşterilerinin verdiği güvenle iki katlı yeni bir perakende mağazasını hizmete açmıştır. 
Başarılarından, kalitesinden ve müşterilerinin mutluluğundan aldığı güç ile yeni yatırımlara devam edecek. Hedef büyük çalışmak gerek…